Hakkında

Hakkında
"Favatc.com" kişisel bir blog sitesi olup, Hava Trafik Kontrol ve ATM özelinde içerik üretebilmek için tasarlanan bir projedir. Ağustos 2022 itibariyle yayın hayatına başlayan sitede, teknik (makale - ATC bölümleri) paylaşımların yanı sıra genel havacılık temalı (kitap, film vs.) incelemelerle hem profesyonellere hem de havacılığa ilgi duyan, yeni başlayanlara hitap edebilecek başlıklar da yer almaktadır. 

"Favatc.com" kâr amacı gütmediği gibi ticari kaygılar da barındırmaz, tecrübe aktarımı ve bilgi paylaşımı odaklıdır. Özellikle makaleler bölümünde özgün içerikler yer almakta olup, yazarların özverili çalışmaları sonrasında geliştirdikleri kişisel görüşleri bilimsel bir bakış açısıyla sunar. Araştırmaların her biri yazarların öznel düşünce ve önermelerini yansıtır, herhangi bir kurum ya da kuruluşu temsil etmemektedir.

Sitedeki tüm paylaşımlardan, olası hatalar ya da zamanla güncelliğini yitirebilecek başlık ve önermelerden editörler sorumludur. Göze çarpan aksaklıklar ve kusurlar için iletişim sayfasını kullanarak, geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Web sitesinde yer alan tüm içeriklerden kaynak göstermeden, atıfta bulunmadan alıntı yapılamaz, izinsiz olarak kopyalanıp farklı amaçlarla kullanılamaz. (alert-error)

Yorum Gönder

0Yorumlar

Lütfen ofansif bir dil kullanmadığınızdan, yapıcı öneriler ve eleştirilerde bulunduğunuzdan emin olun. Yorumlar denetlendikten sonra uygun bulunursa yayımlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Ediyorum!) #days=(20)

Sitenin daha hızlı yüklenebilmesi için çerezlere izin verin. Detaylar
Ok, Go it!